Par mums

Par Ženēva brendu

Veikalu tīkla „Ženēva" īpašnieks ir Latvijas firma „JET" SIA, dibināta 1989. gadā. Firma ir slaveno Šveices pulksteņu marku - Longines, Rado, Tissot, Edox, P.Balmain, Certina, Candino un citu, autorizēts izplatītājs Latvijā.

Visas preču zīmes ir plaši pazīstamas pasaulē, tās rīko plašu starptautisko reklāmas kampaņu un tām ir ilggadēja vēsture.

Preces piegāde notiek tieši no izgatavotāju rūpnīcām.

1994. gadā Vecrīgā tika atvērts veikals „Ženēva", kas pirmais iepazīstināja Latvijas pircējus ar slavenām pulksteņu markām - Omega, Rado, Longines, Tissot...

Pēc gada, 1995. gadā, Brīvības ielā tika atvērts otrs „Ženēva" veikals. Tur pat tika atvērts „Starptautiskais servisa centrs „Rado"", sertificēts pēc Swatch Group (Šveice) standartiem, kas veic pulksteņu garantijas remontu un to pēc garantijas apkalpošanu.

Servisa centrs ir aprīkots ar mūsdienīgām iekārtām, kas ļauj veikt jebkādas sarežģītības pakāpes remontu. Šodien starptautiskais servisa centrs "Rado" atrodas jaunajā vietā - Lāčplēša ielā 48/50. Servisa centra meistari ir izgājuši apmācības pulksteņu rūpnīcās Šveicē un saņēmuši attiecīgus sertifikātus. Ik gadu pulksteņu kompānijas Omega, Rado un Longines rīko servisa centra un pulksteņu meistaru atestāciju.

Servisa centrs ir iekļauts garantijas talonos un izgatavotāj kompāniju mājas lapās.

Preces augstā kvalitāte, drošība, prestižs, kā arī pircēju serviss ir prioritāte mūsu darbā.

  • Augstvērtīgi produkti
  • Klientu visslabākā apkalpošana
  • Naudas atgriešana 14 dienu laikā

Veikali "Ženēva"

terbatas.jpg

Tērbatas iela 9/11, Rīga, Tel.: 67273948

T/C AKROPOLE Alfa

alfa.png

Brīvības gatve 372, Rīga, Tel.: 67071686

T/C Mols

Zeneva_Mols.jpg

Krasta iela 46, Tel.: 67030365